Career

Firmamız, orman ürünleri sektöründeki geleneksel tecrübelerinin yanı sıra, dünyadaki en modern, en yeni teknolojik donanıma sahip mevcut yatırımları ve gelecekle ilgili yapmayı planladığı yeni yatırım projeleri ile sektörümüzün önde gelen firmaları arasında yer almaktadır. Firmamızın bir parçası olmak istiyorsanız, sizi de aramızda görmek isteriz.

İnsan Kaynakları Politikamız

İnsan Kaynaklarının Amacı

Teverpan MDF Levha San. Tic. A.Ş. İnsan Kaynakları Politikasının amacı, şirketim ruhunu içinde taşıyan motivasyonu, iş tatmini, verimliliği yüksek, herkesin çalışmak istediği mutlu çalışanları ile birlikte sürekli ve kaliteli üretim felsefesi ile şirketi geleceğe taşımaktır.

İnsan Kaynakları Politikamız

Katılımı, ekip çalışmasını, girişimciliği, yaratıcılığı ve verimliliği destekleyen çalışanların tercih ettiği, çalışanların işlerinde etkin ve mutlu olduğu, sadakatle bağlandıkları bir aile ortamı ve bunu sürekli kılmak anlayışı üzerine kurulmuştur.

İşe Alım

Doğru işe doğru insan politikası çalışanın verimi, kariyeri ve işletmenin başarısı için çok önemlidir. Bu nedenledir ki; Şirketimize yapılan müracaatlar ihtiyaca göre gizlilik prensipleri doğrultusunda çok büyük hassasiyetle yetkin ve yeterli kişilerden seçilmektedir.

Çalışan Profili

    Ekip çalışmasına yatkın, İletişim yeteneği yüksek,
    Sahiplenme duygusu olan,
    Problem çözme yeteneğine sahip,
    Analitik düşünen,
    Öneriye açık,
    Başarma arzusu olan,
    Kazanmasını bilen,
    Girişimci ruhu olan,
    Risk alabilen,

Sınırları dışında çok boyutlu düşünen çalışanların çoğunlukta olduğu bir insan profili oluşturarak bu profil için çalışması ayrıcalıklı bir topluluk olmayı hedeflemektedir.

Sürekli Değişim Ve Gelişim;

Globalleşe dünyamızda en fazla değişime uğrayan, gerekliliği ve etkinliği giderek artan alanlardan biri İnsan Kaynaklarıdır.

Yetenek savaşlarının yaşandığı dünyamızda İnsan Sermayesi nin önemini unutmamak gerekir. Bu nedenledir ki, TEVERPAN olarak en büyük kapitalimiz İNSAN'dır.

Çalışanlarımıza sürekli gelişim felsefesinden yola çıkarak eğitimlere devam edilmektedir.

Güncel ilanlara kariyer.net bağlantısına tıklayarak ulaşabilirsiniz.